Gta Srbija
March 29, 2024, 09:58:24 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Informacija za sve nove clanove: Molio bih vas da se registrujete i da pokazete reskpekt prema forumu.Naravno ceo forum nije otkriven da nebi dolazilo do nezeljenih stvari zato ako zelite da nam se predruzite i imate upotpun pregled foruma registruj te se.
 
  Home Help Search Arcade Staff List Calendar Login Register  

Boka

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Boka  (Read 631 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Boka
Newbie
*
Posts: 25



View Profile WWW
« on: January 12, 2008, 09:59:42 pm »

Pozz svima,ja se zovem Bojan i iz Sombora sam......
Doshao sam samo da vidim shta ima itd.
nemam iskustva u programiranju,modelovanju...... Sad
prednost je shto znam engleski i mogao bi da prevodim neke stvari sa engleskog ako bude potrebno  Grin
Report Spam   Logged

I da uzmesh sve 3 krune grobari ti tjerku pune Zeko lopove,Zeko lopove...I da kupish Platinija karatje se snama Mia Zeko lopove,Zeko lopove...I da molish ispred juga robija te cheka duga Zeko lopove,Zeko lopove...I da dodje Ilic Sasha bitje Mia kurwa nasha Zeko lopove,Zeko lopove...

Share on Facebook Share on Twitter

Red-Devil
Administrator
Full Member
*****
Posts: 200


Samo Sloga Srbina Spasava


View Profile
« Reply #1 on: January 13, 2008, 12:14:48 pm »

Pozdrav.I ja sam iz Sombora.Pa ako oces mogo bi sa dobrim da prevodis igricu islo bi brze neg da on sam radi..
Report Spam   Logged
Boka
Newbie
*
Posts: 25



View Profile WWW
« Reply #2 on: January 13, 2008, 03:20:30 pm »

super.....ne morash onda platjati poshtarinu za DVD nego ja dodjem po DVD i dam ti kesh... Smiley
mozhe samo mi objasni preko kog programa itd.....
Report Spam   Logged

I da uzmesh sve 3 krune grobari ti tjerku pune Zeko lopove,Zeko lopove...I da kupish Platinija karatje se snama Mia Zeko lopove,Zeko lopove...I da molish ispred juga robija te cheka duga Zeko lopove,Zeko lopove...I da dodje Ilic Sasha bitje Mia kurwa nasha Zeko lopove,Zeko lopove...
Dobri
Newbie
*
Posts: 33



View Profile WWW
« Reply #3 on: January 13, 2008, 05:18:11 pm »

Dobrodosao Boka!

Moram te pohvaliti posto si aktivan i ozivljavas ovaj forum!Vidi u temi Prevod objasnjenje kako se prevodi! Cheesy

Jos nesto,
Ako nesto ne mozes(ili te mrzi),uploaduj onaj fajl koji prevodis pa ono sto na mozes daj meni i ako ja ne mogu onda ja tebi itd.

Uglavnom samo da razmenimo kontakte pa cemo da prevodimo.Vrsnjaci najbolje rade!
« Last Edit: January 13, 2008, 05:19:49 pm by Dobri » Report Spam   Logged
Boka
Newbie
*
Posts: 25



View Profile WWW
« Reply #4 on: January 14, 2008, 01:02:52 pm »

hvala na pohvali Smiley
ok....pogledatju......
Report Spam   Logged

I da uzmesh sve 3 krune grobari ti tjerku pune Zeko lopove,Zeko lopove...I da kupish Platinija karatje se snama Mia Zeko lopove,Zeko lopove...I da molish ispred juga robija te cheka duga Zeko lopove,Zeko lopove...I da dodje Ilic Sasha bitje Mia kurwa nasha Zeko lopove,Zeko lopove...
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy